وان پلاس ۷ پرو با نمایشگر خمیده در تصاویر جدید دیده شد

اینکه وان پلاس در حال کار روی یک گوشی ۵G است، بر کسی پوشیده نیست و این شرکت خودش هم این موضوع را در نمایشگاه MWC امسال در شهر بارسلون، تایید کرد. اما تنها چیزهایی که از این گوشی تا اینجا می‌دانیم، این است که پردازنده این گوشی اسنپدراگن ۸۵۵ خواهد بود و مودم X50 کوالکام در این گوشی استفاده خواهد شد. امروز، دو عکس جدید از وان پلاس ۷ با پشتیبانی از ۵G به بیرون درز کرده که برخی مشخصات سخت‌افزاری این گوشی را در کنار طراحی جدید و نمایشگر خمیده آن، نشان می‌دهد.

 

 

منبعی که این عکس‌ها را در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرده، ادعا می‌کند که اسم کد این گوشی GM1915 خواهد بود. همچنین تصویری که از بخش مشخصات گوشی در اپلیکیشن ستینگ منتشر شده، نشان می‌دهد که این محصول نمایشگری ۶.۶۷ اینچی از نوع Super Optic خواهد داشت که برپایه AMOLED است.  پردازنده این گوشی نیز اسنپدراگن ۸۵۵ است و هشت گیگابایت حافظه رم در کنار ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، در لیست مشخصات وان پلاس ۷ دیده می‌شود. نکته هیجان انگیز، دوربین‌های جدید این گوشی است که بالاخره شاهد دوربین سه گانه در این محصول هستیم. یک دوربین ۴۸ مگاپیکسلی، یک دوربین ۱۶ و یک دوربین ۸ مگاپیکسلی در بخش پشتی وان پلاس ۷ وجود خواهند داشت که احتمالا یکی از آن‌ها زاویه عریض دارد. در نهایت نکته جالب دیگری که در این صفحه دیده می‌شود، نام گوشی است که OnePlus 7 Pro نوشته شده است.

 

 

همچنین در تصویر بالا، نسخه اندروید و شماره بیلد سیستم عامل نصب شده روی گوشی هم مشخص است. جدا از این مورد، تصویری از گوشی وان پلاس ۶T دیده می‌شود که صحت این تصویر را با شک و تردید مواجه می‌کند. اما ممکن است وان پلاس برای اینکه نمی‌خواهد اطلاعات بیشتری از این گوشی منتشر شود، هنوز تصویر خبری از وان پلاس ۷ را در سیستم عامل گوشی قرار نداده تا این گوشی بیش از این لو نرود.

نکته دیگر، اسم کد این گوشی است که برخلاف تمام گوشی‌هایی که تا به حال از وان پلاس دیده‌ایم، دیگر با A شروع نمی‌شود. از وان پلاس وان تا به امروز، اسم کد تمام گوشی‌های وان پلاس، با حرف A شروع می‌شد و این تغییر، احتمالا یعنی با سری جدیدی از گوشی‌های وان پلاس روبرو هستیم. احتمالا به همین دلیل هم اسم این گوشی وان پلاس ۷ پرو انتخاب شده و مدل معمولی که از شبکه ۵G پشتیبانی نمی‌کند و ارزان‌تر خواهد بود، همچنان اسم کدی با حرف A خواهد داشت. شما درباره این گوشی و ظاهر آن چه فکر می‌کنید؟